Çağı Yakalayan Oteller

Çağı Yakalayan Oteller


Müşteri arttırmanın en yaygın ve hızlı yolu, bilinirliği arttırıcı aksiyonlar almaktır. Oteller için bu aksiyonların en etkilisi olan otel rezervasyon sistemi farkındalığı ve bilinirliği arttıran bir fırsat olarak karşımıza çıkar.

Rezervasyon sayısını arttırmayı amaçlayan bu sistem ile müşteriler otelin programı ve rezervasyon özellikleri hakkında ayrıntılı bilgilere kısa yoldan ulaşabilmektedir. Bununla birlikte siz işletme sahipleri, çağı yakalamış olmanın avantajlarından yararlanarak potansiyel misafirleriniz tarafından tercih sebebi olmanın haklı gururunu yaşarsınız.

Otellerde Sosyal Medya Ayrıcalığı

Sosyal medya platformlarının gücü artık yadsınamaz bir gerçek ve bu gerçeklik otel rezervasyonlarında da karşımıza çıkmaktadır. Sosyal medyayı etkin bir şekilde ve doğru bir yolla kullanan otellerin doluluk oranları kullanmayanlara göre, gözle görülen bir artış sergilemektedir. Öncelikle etkili bir web sitesine sahip olmasını bekleyen müşteriler, otel programı ve rezervasyonlarını artık Facebook, Twitter, Instagram yoluyla yapmayı tercih ederken bu kanallarda profesyonelce oluşturulmuş sayfaları olmayanlara güven duyulmamaktadır. İşte bu nedenle de Otelistan olarak, Facebook Otel Rezervasyon Uygulaması özelliğimizi de devreye aldık ve potansiyel misafirlerinizin de artık Facebook üzerinden rezervasyon yapabilmelerine olanak sağladık.

 

Rezervasyonda Önce “Güven”

Müşteriler otel seçiminde Facebook, Twitter ve Instagram’da reklamını gördükleri otellere daha çok güveniyor ve rezervasyona daha çabuk karar vermektedirler. Bu nedenle de oteller için Facebook Hesap Yönetimi ve Facebook Reklam Yönetimi hizmetleri vermekteyiz. Siz de Facebook’ta reklam yayınlatmak ve Facebook sayfanızın daha fazla kişiye profesyonel bir şekilde ulaşmasını isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Rezervasyonda Önce Güven

 

Sosyal Medya Reklamları İle Öne Çıkın

Bu nedenle hala sosyal medya mecralarında bir reklamınız yoksa otel rezervasyon sistemi ve otel programı için profesyonel ve etkileyici tasarımlara sahip olan OTELİSTAN ile tanışmalısınız, hem de hemen. Reklam dışında rezervasyonların yine bu sosyal medya kanalları üzerinden yapılabiliyor olması sizin şeffaf ve kendine güvenen bir işletmeye sahip olduğunuzu gösterecektir.

 

Farklılık Yaratmak İçin Otelistan’la Tanışın

Alternatiflerle dolu oteller arasından farklılık yaratmak ve bilinirliğinizi arttırarak tercih edilen bir otel olmak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden bizimle tanışın. Müşteri potansiyelini arttırmayı temel ilke olarak benimseyen kimliğimiz ile sizleri daha çok müşteriyle buluşturalım. Otel rezervasyon sistemi ve otel programı aranan güven ve kalite ile birleşsin ve tatiller, müşteri memnuniyeti ile sonlansın istiyorsanız bizimle hemen şimdi iletişime geçin. Rezervasyonsuz müşteri kalmasın…


Bu yazı Sosyal Medya kategorisinde; 20:13, 10 Temmuz 2015 zamanında paylaşıldı.Etiketler: Facebook, Facebook Reklam Yönetimi, Facebook Hesap Yönetimi, Twitter, Instagram, Otel Müşteri Listesi

Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?