Otel Facebook Reklamları

Otel Facebook Reklamları


Otelinizin doluluk oranlarını artırmak mı istiyorsunuz? Ancak, otelinizin bünyesinde bu konularda tecrübesi ve bilgisi olan bir personeli yok mu? Ya da herhangi bir kreatif ajans ile çalışmıyor musunuz? Eğer durum bu şekildeyse, büyük bir potansiyeli kaçırıyor olabilirsiniz. Çünkü, potansiyel müşterileriniz internet mecrasında ve özellikle de Facebook gibi sosyal medya mecralarında sizi arıyor olabilir. Özellikle de, bölgenizde yer alan oteller hakkında araştırma yapan potansiyel misafirlerinizin karşısına çıkmayarak büyük bir avantajı kullanamıyorsunuz. Otelistan, otel rezervasyon sistemi de tam bu noktada size destek olmak istiyor.

Facebook ve Sosyal Medya Reklamları

Kullanıcılar Facebook’ta reklamlarınızı gördüklerinde, o kullanıcıların ve etrafındaki kişilerin size olan ilgi ve alakaları artacaktır. Çünkü, eğer oteliniz özellikle de turistik bir bölgedeyse, şu anda tatil planlarını yapmaya başladıklarından ilgilendikleri bir konuyla karşılarına çıkacaksınız. Bu konuda sahip olduğumuz tecrübeler gösteriyor ki, Facebook reklamları oteller için mükemmel bir seçenektir. Facebook reklamları ile kullanıcıların karşısına çıkan otellerin her gün onlarca rezervasyon aldığını, telefonlarının sürekli olarak çaldığını ve siteleri üzerinden rezervasyon aldıklarını görüyoruz. İşte bu nedenle de sizin otelinizin de bu fırsattan yararlanmasını isteriz.

 

Otel Rezervasyon Sistemi ve Facebook Reklamları

Otelistan, sahip olduğu benzersiz ve kaliteli yazılım alt yapısı sayesinde internet siteniz üzerinden rezervasyon alabilmenizi sağlamaktadır. Sizin oteliniz için de kreatif web tasarım çalışmaları yapabilir ve markanıza dijital danışmanlık konularında hizmetler üretebiliriz. Böylelikle, potansiyel müşterilerinize karşı kurumsal yapınızı ve başarılı yanlarınızı kolaylıkla gösterebilirsiniz.

 

Otel Doluluk Oranı

Facebook reklamları sayesinde de, hali hazırda var olan internet sitenize önemli bir trafik yaratarak, sizi daha fazla göz önünde tutabiliriz. Örneğin, sitenize giren her 50 kişiden bir tanesinin rezervasyon yaptığını düşünürseniz, günde 1000 ziyaretçi ile 20 rezervasyon almanız mümkün olacaktır. Bu da otel gelirlerinizi ve doluluk oranınızı gözle görülür bir şekilde artıracak bir unsur olacaktır.

 

Otelinizin Tanıtımını Profesyonellere Bırakın

Şu anda belki de potansiyelinizin çok altında bir bilinirliğe sahip olabilirsiniz. Kreatif tasarım ve metin yazarı ekibimiz ile birlikte sizin otelinizin de tanınırlığını artırmak için hemen bugün çalışmalara başlayabiliriz. Eğer, siz de otel Facebook reklamları konusunda hizmet almak isterseniz ya da aklınıza farklı fikir ve sorular gelirse, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Sizin markanıza da değer katmak ve görüşmek dileğiyle,
Otelistan Kreatif Otel Çözümleri


Bu yazı Hizmetlerimiz, Sosyal Medya kategorilerinde; 13:17, 30 Nisan 2015 zamanında paylaşıldı.Etiketler: Web Tasarım, Facebook, Reklam, Doluluk Oranı, Rezervasyon Sistemi

Düşüncelerinizi Paylaşmak İster Misiniz?